Aktuality

Správa železnic připravila v rámci akce #TGVCESKO soutěže pro fanoušky drážní dopravy

Příjezd soupravy TGV do České republiky vzbudil velký zájem na sociálních sítích Správy železnic. V této souvislosti jsme se rozhodli vyhlásit soutěže o nejlepší fotografii rychlovlaku a nejzajímavější příspěvek na Instagramu.

Fotografická soutěž proběhne na Facebooku Správy železnic. Příspěvek s fotografií jednotky TGV PSE 16 zveřejní soutěžící na svém Facebookovém profilu a označí v něm profil @Spravazeleznic. Následně budou vybrány čtyři nejpovedenější snímky, pro které budou hlasovat uživatelé sociální sítě Facebook. Kromě vítěze odměníme také další tři autory.

Na Instagramu bude probíhat soutěž o nejzajímavější příspěvek s TGV. Soutěžící označí veřejný příspěvek hashtagem #MYJSMETGVCESKO. Z došlých příspěvků vybereme čtyři nejlepší. O vítězi opět rozhodnou uživatelé sociální sítě pomocí hlasování.

O zajímavé ceny, které do soutěže věnovaly také francouzské státní dráhy SNCF, můžete hrát od 6. do 15. června 2022. Výsledky zveřejníme 23. června na Facebooku a Instagramu Správy železnic. Přesné podmínky soutěži naleznete na www.spravazeleznic.cz/vrt/tgv.

Soubory ke stažení

tisková zpráva ke stažení.pdf (94.2 kB) pdf