Aktuality

Obrazem: Rail Business Days v Ostravě a VRT

Na letošním ročníku veletrhu Rail Business Days se v úterý 6. června představili v rámci workshopu i zástupci Stavební správy vysokorychlostních tratí. Podívejte se na fotografie z akce.

Ředitel Stavební správy VRT Jakub Bazgier se představil s tématem Budoucnost je VRT. 

budoucnost je ve VRT

 

S blokem na téma VRT a udržitelný rozvoj regionů vystoupil Martin Švehlík, náměstek ředitele Stavební správy VRT pro rozvoj. Jiří Merta, technický náměstek, hovořil o technické koncepci a zajímavostech VRT. O připravovaných architektonických soutěžích promluvil architekt Matyáš Hron. Marek Pinkava, náměstek ředitele pro přípravu oblast jih, se zaměřil na dobrodružství při projednávání VRT Praha - Brno - Ostrava. Pavel Hruška, náměstek ředitele pro přípravu oblast sever, se chopil tématu přípravy přeshraničního projektu a mezinárodní spolupráce.  

řečníci na konferenci

 

Co jste nevěděli o VRT

V pondělí 5. června i v úterý 6. června byl návštěvníků k dispozici VRTmobil - mobilní informační stánek, ve kterém představujeme vysokorychlostní tratě. Při každé akci, na kterou VRTmobil zavítá, jsou k dispozici speciální tematické letáky a mapy i obecné informace o vysokorychlostních tratích. 

mapa VRT

U mobilního informačního stánku jsou připraveni všechny otázky zodpovědět odborníci ze Stavební správy vysokorychlostních tratí. 

VRTmobil

Podrobný rozpis výjezdů VRTmobilu v dalších dnech a měsících najdete zde. Těšíme se na vás!

propagace předměty

 

 

 

 

 

Files to download

prezentace Jiří Merta.pptx (24.2 MB) pptx
prezentace Marek Pinkava.pptx (25.1 MB) pptx
prezentace Martin Švehlík.pptx (19.1 MB) pptx
prezentace Matyáš Hron.pptx (30.0 MB) pptx
prezentace Pavel Hruška.pptx (21.9 MB) pptx