Aktuality

Tým vysokorychlostních tratí se představí v Ostravě na workshopu, součástí bude i vědomostní kvíz

Vysokorychlostní tratě a moderní železniční doprava budou součástí veletrhu Rail Business Days, který se koná v Ostravě od pondělí 5. června do středy 7. června 2023. Tým vysokorychlostních tratí zve návštěvníky do mobilního informační stánku - VRTmobilu - a na workshopy, které se budou konat v úterý a ve středu za účasti odborníků na vysokorychlostní tratě.

Zástupci Stavební správy vysokorychlostních tratí vás v rámci Rail Business Days zvou na úterní workshop, který se koná 6. června v 10:00. Účastníci budou diskutovat s odborníky na téma vysokorychlostních tratí, workshop povedou ředitel Stavební správy vysokorychlostních tratí Jakub Bazgier, náměstci Martin Švehlík, Jiří Merta, Marek Pinkava, Pavel Hruška a architekt Matyáš Hron. Detaily najdete zde: https://www.facebook.com/events/641268607456774.

V rámci workshopu VRT jsme pro vás také připravili vědomostní kvíz se šesti otázkami. Připojit se můžete na tomto odkazu nebo přes QR kód, který najdete níže. 

 

QR kód

Ve středu 7. června se koná workshop za účasti studentů. Dozvíte se informace například o důležitosti komunikace a jejího přínosu pro úspěšné fungování projektu VRT. 

Těšíme se na vás!