Jízdní řád platný od 12. 12. 2021 do 10. 12. 2022

Správa železnic je tvůrcem jízdních řádů na železnici ČR. Níže naleznete tabulky jízdních řádů ke stažení v elektronické podobě ve formátu PDF.

Správa železnic nevyřizuje připomínky a podněty veřejnosti k jízdnímu řádu. Pro uplatnění připomínek a podnětů je třeba oslovit přímo dopravce příslušného vlaku, kontakty najdete zde.

Aktuální informace o jízdě vlaků nabízí aplikace Najdi spoj na webových stránkách Správy železnic. 

Číslo tratě Traťový úsek
001 Praha – Česká Třebová – Přerov – Bohumín (dálková doprava)
002 Praha – Česká Třebová – Brno – Kúty (dálková doprava)
010 Kolín – Česká Třebová (regionální doprava)
011 Praha – Kolín (regionální doprava)
012 Pečky – Bečváry, Bošice – Kouřim
014 Kolín – Ledečko 
015 Přelouč – Heřmanův Městec
016 Holice – Chrudim
017 Česká Třebová – Dzbel
018 Choceň – Litomyšl
020 (Praha -) Velký Osek – Hradec Králové
021 Hradec Králové – Letohrad, Častolovice – Solnice
023 Doudleby nad Orlicí – Rokytnice v Orlických horách 
024 Ústí nad Orlicí – Mlýnický Dvůr
025 Dolní Lipka – Hanušovice
026 Choceň – Náchod, Opočno pod Orlickými horami – Dobruška
027 Starkoč – Broumov 
030 (Hradec Králové - ) Jaroměř – Liberec
031 Pardubice – Hradec Králové – Jaroměř
032 (Hradec Králové - ) Jaroměř – Svoboda nad Úpou
034 Smržovka – Josefův Důl
035 Železný Brod – Tanvald
036 Liberec – Harrachov – Szklarska Poręba Górna
037 Liberec – Jindřichovice pod Smrkem, Frýdlant v Čechách – Černousy
038 Raspenava – Bílý Potok pod Smrkem
040 Chlumec nad Cidlinou – Trutnov
041 Hradec Králové – Jičín – Turnov
042 Martinice v Krkonoších – Rokytnice nad Jizerou
043 Trutnov – Lubawka
044 Kunčice nad Labem – Vrchlabí
046 Lomnice nad Popelkou – Stará Paka
047 Trutnov – Teplice nad Metují
060 Poříčany – Nymburk
061 Nymburk – Jičín
062 Chlumec nad Cidlinou – Křinec
063 Bakov nad Jizerou – Dolní Bousov
064 Mšeno – Mladá Boleslav – Lomnice nad Popelkou
070 Praha – Turnov
071 Nymburk – Mladá Boleslav
072 Ústí nad Labem – Lysá nad Labem
073 Ústí nad Labem – Děčín
074 Čelákovice – Neratovice
076 Mělník – Mšeno 
080 Mladá Boleslav – Jedlová (- Rumburk) 
081 Děčín – Benešov nad Ploučnicí – Rumburk
082 Česká Kamenice – Kamenický Šenov
083 Děčín – Bad Schandau – Dolní Poustevna – Rumburk 
084 Rumburk – Panský – Mikulášovice, Rumburk – Krásná Lípa – Panský 
085 Rybniště – Varnsdorf
086 Liberec – Česká Lípa – Benešov nad Ploučnicí (- Děčín)
087 Lovosice – Česká Lípa
089 Liberec – Zittau – Varnsdorf – Seifhennersdorf 
090 (Praha -) Kralupy nad Vltavou – Ústí nad Labem (- Děčín)
091 Praha-Hostivař – Kralupy nad Vltavou
092 Neratovice – Kralupy nad Vltavou
093 Kralupy nad Vltavou – Kladno
094 Vraňany – Lužec nad Vltavou
095 Vraňany – Zlonice
096 Roudnice nad Labem – Libochovice 
097 Lovosice – Teplice v Čechách
110 Kralupy nad Vltavou – Louny
111 Kralupy nad Vltavou – Velvary
113 (Litoměřice - ) Lovosice – Most
114 Lovosice – Postoloprty
120 Praha – Kladno – Rakovník
121 Hostivice – Podlešín
122 Praha – Hostivice – Rudná u Prahy
123 Most – Žatec západ
124 Lužná u Rakovníka – Jirkov
125 (Lužná u Rakovníka -) Krupá – Kolešovice
126 Most – Rakovník
130 Děčín – Kadaň-Prunéřov
131 Ústí nad Labem – Úpořiny – Most
132 Kadaň-Prunéřov – Hradec u Kadaně
134 (Ústí nad Labem -) Teplice v Čechách – Litvínov
135 Most – Moldava v Krušných horách
137 Chomutov – Cranzahl
139 Děčín – Telnice
140 Chomutov – Karlovy Vary – Cheb
141 Karlovy Vary – Merklín
142 Karlovy Vary dolní nádraží – Johanngeorgenstadt
144 Nová Role – Loket předměstí
145 Sokolov – Kraslice – Zwotental
146 Cheb – Luby u Chebu
147 Cheb – Bad Brambach
148 Cheb – Hranice v Čechách, Aš – Selb-Plößberg
149 Karlovy Vary dolní nádraží– Mariánské Lázně, Krásný Jez – Horní Slavkov-Kounice
160 Plzeň – Žatec (- Most)
161 Rakovník – Bečov nad Teplou
162 Rakovník – Kralovice u Rakovníka 
164 Kadaň-Prunéřov – Podbořany, Vilémov u Kadaně – Kadaňský Rohozec
170 (Praha -) Beroun – Plzeň – Klatovy
171 Praha – Beroun (regionální doprava)
172 Zadní Třebaň – Lochovice 
173 Praha – Rudná u Prahy – Beroun
174 Beroun – Rakovník 
175 Rokycany – Nezvěstice
176 Plzeň – Radnice
177 Plzeň – Bezdružice
178 (Praha - ) Plzeň – Cheb
179 Cheb – Schirnding
180 (Praha - ) Plzeň – Domažlice – Furth im Wald
181 Nýřany – Heřmanova Huť
182 Staňkov – Poběžovice
183 Klatovy – Železná Ruda-Alžbětín
184 Domažlice – Planá u Mariánských Lázní 
185 Horažďovice předměstí – Domažlice
186 Svojšín – Bor
190 České Budějovice – Strakonice ( - Plzeň) 
191 Plzeň – Strakonice ( - České Budějovice)
192 Nepomuk – Blatná
193 Netolice – Týn nad Vltavou 
194 České Budějovice – Černý Kříž 
195 Rybník – Lipno nad Vltavou 
196 České Budějovice – Summerau 
197 Číčenice – Nové Údolí 
198 Strakonice – Volary 
199 České Budějovice – Gmünd
200 (Praha -) Beroun – Protivín (- České Budějovice)
201 Tábor – Ražice ( - Strakonice)
202 Tábor – Bechyně
203 Březnice – Strakonice 
204 Březnice – Rožmitál pod Třemšínem 
210 Praha – Vrané nad Vltavou – Čerčany, Vrané nad Vltavou – Dobříš 
212 Čerčany – Světlá nad Sázavou
220 (Praha -) Benešov u Prahy – České Budějovice
221 Praha – Benešov u Prahy (regionální doprava)
222 Benešov u Prahy – Trhový Štěpánov 
223 Olbramovice – Sedlčany
224 Tábor – Horní Cerekev ( - Jihlava)
225 Havlíčkův Brod – Veselí nad Lužnicí (- České Budějovice) 
226 Veselí nad Lužnicí – České Velenice 
227 (Havlíčkův Brod -) Kostelec u Jihlavy – Slavonice
228 Jindřichův Hradec – Obrataň
229 Jindřichův Hradec – Nová Bystřice
230 (Praha-) Kolín – Havlíčkův Brod
231 (Praha - ) Lysá nad Labem – Kolín
232 Praha – Lysá nad Labem – Milovice
233 Čelákovice – Mochov
235 Kutná Hora – Zruč nad Sázavou
236 Čáslav – Třemošnice
237 Havlíčkův Brod – Humpolec
238 Pardubice – Havlíčkův Brod
240 Brno – Jihlava
241 Znojmo – Okříšky (- Jihlava)
243 Moravské Budějovice - Jemnice
244 Brno – Hrušovany nad Jevišovkou – Šanov, Moravské Bránice – Ivančice 
246 Břeclav – Znojmo
248 Znojmo – Retz (-Wien) 
250 (Praha - ) Havlíčkův Brod – Tišnov (- Brno)
251 Tišnov – Brno – Hustopeče u Brna, Hrušovany u Brna – Židlochovice 
252 (Brno -) Šakvice – Kúty
253 Břeclav – Lednice
255 Hodonín – Zaječí
256 Žďár nad Sázavou – Nové Město na Moravě – Tišnov
257 Křižanov – Studenec
260 Česká Třebová – Brno – Vyškov na Moravě
261 Svitavy – Žďárec u Skutče
262 Skalice nad Svitavou – Velké Opatovice
270 Česká Třebová – Přerov, Rudoltice v Čechách – Lanškroun
271 (Olomouc - ) Přerov – Bohumín, Mošnov, Ostrava Airport – Studénka
272 Bohumín – Chalupki – Katovice – Warszawa – Hel, Chalupki – Wroclaw – Berlin,  Bohumín – Zebrzydowice – Katowice,   Katowice – Kraków – Przemysl, Warszawa – Moskva
276 Suchdol nad Odrou – Budišov nad Budišovkou 
277 Suchdol nad Odrou – Fulnek
278 Suchdol nad Odrou – Nový Jičín
279 Studénka – Bílovec
280 Hranice na Moravě – Střelná (- Púchov), Horní Lideč – Bylnice
281 Valašské Meziříčí – Rožnov pod Radhoštěm
282 Vsetín – Velké Karlovice 
290 Olomouc – Šumperk 
291 (Olomouc - ) Zábřeh na Moravě – Kouty nad Desnou,  Petrov nad Desnou – Sobotín
292 (Zábřeh na Moravě - ) Šumperk – Krnov
294 Hanušovice – Staré Město pod Sněžníkem 
295 Lipová Lázně – Javorník ve Slezsku
297 Mikulovice – Zlaté Hory 
298 Třemešná ve Slezsku – Osoblaha 
300 Brno – Přerov (- Bohumín) 
301 (Brno - ) Nezamyslice – Olomouc
303 Kojetín – Valašské Meziříčí
304 (Kroměříž/Chropyně -) Kojetín –Tovačov
305 Kroměříž – Zborovice
306 Prostějov – Dzbel 
307 Prostějov – Červenka
308 Litovel předměstí – Mladeč
309 Olomouc – Drahanovice
310 Olomouc – Opava, Rýmařov – Valšov
312 Bruntál – Malá Morávka
313 Milotice nad Opavou – Vrbno pod Pradědem
314 Opava - Svobodné Heřmanice
315 Opava – Hradec nad Moravicí
317 Opava – Hlučín, Kravaře ve Slezsku – Chuchelná
320 Ostrava – Bohumín – Čadca, Dětmarovice – Petrovice u Karviné
321 Opava – Ostrava – Havířov – Český Těšín, Ostrava-Svinov – Ostrava-Kunčice
322 Cieszyn – Český Těšín – Frýdek-Místek 
323 Ostrava – Valašské Meziříčí, Frýdlant nad Ostravicí – Ostravice
325 Studénka – Veřovice
330 Přerov – Břeclav
331 Otrokovice – Vizovice
340 Brno – Uherské Hradiště
341 Staré Město u Uherského Hradiště – Vlárský průsmyk, Újezdec u Luhačovic – Luhačovice
342 Bzenec – Moravský Písek
343 Hodonín – Vrbovce