Projednání

mapa
16.03.2023
Jistebník
Tým VRT a projektanti dokumentace pro územní rozhodnutí úseku Moravská brána II se v Jistebníku sešli se zástupci samospráv Moravskoslezského kraje, Spolku pro přijatelný život kolem dálnic a Chráněné krajinné oblasti Poodří.
13.03.2023
Zlosyň
V obci Zlosyň přivítal zástupce Správy železnic pan starosta spolu s dalšími zastupiteli obce. Společně jednali o novinkách v procesu přípravy úseku Praha-Balabenka - Litoměřice, který je součástí vysokorychlostní trati z Prahy do Drážďan.
13.03.2023
Úžice
O vývoji příprav vysokorychlostní trati v úseku Praha-Balabenka – Litoměřice, který je součástí VRT Praha – Drážďany, jednali zástupci Správy železnic se starostou obce Úžice.
10.03.2023
Všestudy
Tématem schůzky v obci Všestudy bylo představení aktuálního stavu přípravy vysokorychlostní trati z Prahy do Drážďan a také seznámení s plánovaným postupem další přípravy. Setkání se zúčastnil tým VRT a pan starosta.
07.03.2023
Chabařovice
Diskusi na téma příprava vysokorychlostní trati Praha – Ústí nad Labem – Drážďany vedli zástupci Správy železnic a představitelé Chabařovic.
06.03.2023
Bašť
V obci Bašť zasedl přípravný tým vysokorychlostních tratí ke společnému stolu s paní starostkou a dalšími zástupci obce. Tématem jednání byl aktuální stav příprav VRT Podřipsko.
02.03.2023
Předboj
V obci Předboj přivítali zástupce týmu přípravy VRT paní starostka a členové zastupitelstva. Společně diskutovali nad aktuálním stavem příprav vysokorychlostní trati Praha - Drážďany.
28.02.2023
Modřice
VRT Jižní Morava představil tým připravující vysokorychlostní tratě v ČR tentokrát v Modřicích. Setkání se zúčastnil starosta města, zastupitelé a také zástupci veřejnosti.
23.02.2023
Bořanovice
Další ze série schůzek, na kterých Správa železnic předává informace o novinkách a postupu přípravy vysokorychlostních tratí, proběhla v Bořanovicích. Odborníky z týmu VRT tentokrát přivítal pan starosta v obci Bořanovice.
22.02.2023
Telnice
O novinkách týkající se přípravy vysokorychlostní trati Praha – Ústí nad Labem – Drážďany přijeli zástupci Správy železnic informovat obec Telnice.