Projednání

mapa
17.06.2022
Vražkov, Ledčice, Straškov-Vodochody
Tým přípravy vysokorychlostních tratí ze Správy železnic navštívil Vražkov. Společně s představiteli obcí Vražkov, Ledčice a Straškov-Vodochody jsme jednali o budoucí rychlé železnici.
15.06.2022
Praha 20 - Horní Počernice
Tým přípravy VRT se zúčastnil veřejného představení budoucí rychlé železnice v Horních Počernicích. Zástupci Správy železnic informovali místní obyvatele a představitele Prahy 20 – Horní Počernice o aktuálním stavu příprav VRT Polabí v úseku Praha-Běchovice – Poříčany.
09.06.2022
Hranice - Velká
Správa železnic se společně s projektanty úseku VRT Moravská brána I zúčastnila veřejného projednání týkající se vedení trati v okolí města Hranice na Přerovsku. Představení projektu proběhlo v městské části Velká.
09.06.2022
Hranice - Drahotuše
K VRT Moravská brána I. proběhlo další veřejné projednání. Zástupci Správy železnic a projektanti ze společnosti AFRY se sešli s občany Hranic v místní části Drahotuše.
19.05.2022
Lipník nad Bečvou
Odborníci týmu přípravy VRT spolu s projektanty představili práce na VRT Moravská brána I.
19.05.2022
Prosenice
Nové vysokorychlostní železnice byly tématem jednání v Prosenicích, kterého se zúčastnili nejen představitelé obce, ale také projektanti, kteří připravují úsek VRT Moravská brána I.
18.05.2022
Osek nad Bečvou, Dolní Újezd, Veselíčko
Tým přípravy vysokorychlostních tratí se zúčastnil jednání v obci Osek nad Bečvou. Ke kulatému stolu usedli společně se zástupci obcí Dolní Újezd a Veselíčko.
18.05.2022
Jezernice, Slavíč
V rámci příprav úseku VRT Moravská brána I se Správa železnic zúčastnila jednání se zástupci obce Jezernice a hranické městské části Slavíč. Hlavním důvodem setkání bylo projednání křížení komunikací s VRT.
18.05.2022
Úžice
Zástupci Správy Železnic opět vyrazili do terénu. Tentokrát navštívili obec Úžice. S představiteli obce společně jednali o vývoji příprav VRT Podřipsko v úseku Praha-Balabenka – Litoměřice.
09.05.2022
Praha 20 - Horní Počernice
Zástupci Správy železnic připravující vysokorychlostní tratě navštívili Městskou část Prahy 20. Na setkání s představiteli Horních Počernic byla představena budoucí VRT Polabí a aktuální stav příprav.