Aktuality

iKariéra: veletrh pracovních příležitostí pro technické obory

Šest fakult, pět měst a více než 300 firem na jednom místě. To je největší virtuální veletrh pracovních příležitostí, který se koná 14. dubna od 9:00 do 16:00.

Nastartujte s námi skvělou budoucnost

Nevíte, kam po škole? Správa železnic nabízí uplatnění ve více než 150 profesích. Více se dozvíte na Kariérním dnu Fakulty dopravní ČVUT v Praze již 14. dubna.

Odborné videopřednášky Správy železnic - Proces přípravy VRT

Tématem první videopřednášky jsou vysokorychlostní tratě. Ty jsme zvolili z důvodu jejich aktuálnosti. Vysokorychlostní železnice není běžná, jen o něco rychlejší železnice. Je to zcela nový dopravní mód, který má svoji specifickou charakteristiku

Zelená soutěž

Milí studenti, připravili jsme pro vás Zelenou soutěž. Jde o vědomostní kvíz složený z deseti otázek. Věříme, že si s nimi hravě poradíte. Vyhrává ten, kdo správně odpoví na všechny otázky, své odpovědi pošle na známou adresu studenti@spra­vazeleznic.cz do 30. dubna a do předmětu e-mailu uvede heslo Zelená soutěž.

BožeTECH bude!

Pokud máte rádi techniku, neměli byste si nechat ujít technologicko-vzdělávací konferenci BožeTECH, která se bude konat on-line ve středu 24. března od 9:00 do 13:00.

Dopravní fakulta Jana Pernera vás zve na den otevřených dveří

Dopravní fakulta Jana Pernera Univerzity Pardubice pořádá v sobotu 6. března od 10:00 druhý on-line den otevřených dveří. Jste srdečně zváni.