Aktuality

Železniční kvíz na měsíc květen

Co si takhle zasoutěžit? Díky našemu kvízu se něco dozvíte a ještě můžete vyhrát zajímavou cenu! Tentokrát hrajeme o batoh.  

Život na železnici s prstem na spoušti

Máte rádi svět železnice a rádi fotíte? Pošlete nám váš nejlepší úlovek a hrajte o zajímavé ceny. Odstartovali jsme již 9. ročník fotosoutěže Správy železnic.

Hledáš práci? Sleduj Facebook ISICu!

Dnes společně s ISICem startujeme další facebookovou kampaň. Díky tomu se můžeš dozvědět více informací třeba o nabídkách pracovních příležitostí a stáží ve Správě železnic a vyhrát cenu.

Železniční kvíz #1

Některé železniční profese jsou notoricky známé, Správa železnic však zaměstnává odborníky, jejichž profese jsou veřejnosti spíše skryty. Připravili jsme pro vás kvíz, ve kterém můžete zjistit, čemu se věnují lidé s logem Správy železnic na své uniformě.  

Kariérní den Fakulty dopravní ČVUT bude on-line. Přidej se a ptej se na to, co tě zajímá!

Zajímáš se o práci na železnici? Chceš se dozvědět více o vysokorychlos­tních tratích a strategii železniční dopravy v České republice? Nebo by sis chtěl/a jen popovídat o železniční infrastruktuře a činnostech Správy železnic?

Konečně máš čas na dobrej biják, aneb v hlavní roli železnice!

Jak dlouho si říkáš, kéž by bylo víc času na dobrou knížku, psaní diplomky, úklid skříně v předsíni nebo dobrej film? Máme pro tebe deset tipů na filmy s drážní tématikou, které patří k filmové klasice.