Aktuality

Do odborné přípravy se nám hlásí čím dál více zájemců

Díky neustálé spolupráci s partnerskými školami se nám daří získávat nové tváře z řad jejich žáků a studentů. V červnu tak další skupina mladých talentů z druhého ročníku Střední školy elektrotechniky a strojírenství v Praze zahájila přípravu k odborné…

Zažij týden plný fotografie

Baví tě focení a máš chuť spojit profesionální výuku s pobytem v šumavské přírodě? Potom bude právě pro tebe Letní škola fotografie ta pravá zábava na prázdniny.

Staň se součástí kreativního týmu!

Máš chuť se zapojit do nového projektu? Právě dnes vyhlašujeme soutěž na název katalogu vybraných povolání na železnici. Buď jeho autorem a získej zajímavou stáž.    

Změř si své znalosti ze světa železnice také v červnu

Tentokrát jsme se zaměřili na železniční nej… Hrát můžeš o outdoorovou lahev, která se skvěle hodí třeba na letní cestování vlakem.    

Další úspěšná mise na CDP Přerov

Již potřetí se zapojilo Centrální dispečerské pracoviště (CDP) v Přerově do mezinárodního vzdělávacího studentského projektu ERASMUS+. Akce se uskutečnila na základě spolupráce mezi firmou AGAMOS.CZ a Správou železnic.

Železniční kvíz na měsíc květen

Co si takhle zasoutěžit? Díky našemu kvízu se něco dozvíte a ještě můžete vyhrát zajímavou cenu! Tentokrát hrajeme o batoh.