Milí studenti,

než se život vrátí zpět do zaběhlých kolejí, budeme vás během vašeho studia podporovat on-line. Jsme vám kdykoli k dispozici na studenti@spravazeleznic.cz. Pište nám a ptejte se na vše, co vás ze světa železnice zajímá.

S řadou z vás se potkáme na on-line dnech otevřených dveří anebo videokonferencích. Také v tomto roce plánujeme uspořádat celou řadu akcí, o kterých se dozvíte včas prostřednictvím studentského webu spravazeleznic.cz/studenti. Žádný strach, sejdeme se hned, jak to bude možné. Korona nás nezastaví!

Nabídku témat odborných prací, stáží a další individuální podpory rozšíří on-line projekty. Půjde o představení vybraných činností naší organizace a přednášky odborníků Správy železnic na témata, která vás zajímají a jsou aktuální pro další vývoj železnice v České republice.

Mezi top oblasti patří problematika vysokorychlostních tratí na našem území, evropské zabezpečovací zařízení ETCS, digitalizace projektů včetně speciálních staveb na železnici a také novinky v řízení železniční dopravy. Zajímá vás jiné téma?

Dejte nám vědět na studenti@spravazeleznic.cz. První tři náměty odměníme originálním reklamním předmětem naší organizace.

Sledujte nás také na TwitteruFacebookuInstragramuYouTube a LinkedInu.

To dáme!

 

Eva a Markéta

Tým spolupráce se školami Správy železnic