Aktuality

Zelená soutěž zná své vítěze

Do ekologické soutěže se zapojilo během dubna neuvěřitelných 120 účastníků. Správně odpověděla a soutěžní pravidla splnila téměř třicítka z vás. 

Pojďte studovat do Pardubic

Nevíte, jakou vysokou školu si vybrat? Chcete získat kvalitní vzdělání a snadné uplatnění na trhu práce? Studujte Dopravní fakultu Jana Pernera Univerzity Pardubice.

Stážisti Správy železnic

Pro Správu železnic je práce se studenty jedním z důležitých způsobů, jak získat nové pracovníky. Spolupráce s každým, kdo je šikovný a má zájem dělat něco víc, než si jen užívat studentského života, je vždy oboustranně přínosná. Krátkodobá stáž často překlene v dlouhodobou spolupráci.

iKariéra: veletrh pracovních příležitostí pro technické obory

Šest fakult, pět měst a více než 300 firem na jednom místě. To je největší virtuální veletrh pracovních příležitostí, který se koná 14. dubna od 9:00 do 16:00.

Nastartujte s námi skvělou budoucnost

Nevíte, kam po škole? Správa železnic nabízí uplatnění ve více než 150 profesích. Více se dozvíte na Kariérním dnu Fakulty dopravní ČVUT v Praze již 14. dubna.

Odborné videopřednášky Správy železnic - Proces přípravy VRT

Tématem první videopřednášky jsou vysokorychlostní tratě. Ty jsme zvolili z důvodu jejich aktuálnosti. Vysokorychlostní železnice není běžná, jen o něco rychlejší železnice. Je to zcela nový dopravní mód, který má svoji specifickou charakteristiku