Aktuality

Desítka studentů si vyzkoušela práci elektrotechnika

Díky projektu Staň se na jeden den… si mohou studenti partnerských středních škol vyzkoušet vybranou profesi Správy železnic na vlastní kůži. Tentokrát se akce účastnili studenti Střední školy elektrotechniky a strojírenství z Prahy 10.  

Evropský rok železnice. Téma nové fotosoutěže

Fotíte a máte rádi železnici? Zapojte se do fotografické soutěže pardubické Dopravní fakulty Jana Pernera a hrajte o hodnotnou cenu.

Den otevřených dveří v Informačním centru Správy železnic

přijďte se na nás podívat 29. června od 11:00 do 15:00 do Informačního centra Správy železnic na pražském hlavním nádraží, kde jsme připravili první den otevřených dveří jen pro vás.

Pokračujte ve studiu na VOŠce

Vyšší odborná škola v Děčíně si pro vás připravila prezentaci formou nového videa. Shlédnout jej můžete na YouTube školy. Dozvíte se například, proč je dobré studovat právě zde anebo pro jaké obory vás perfektně připraví.

Zelená soutěž zná své vítěze

Do ekologické soutěže se zapojilo během dubna neuvěřitelných 120 účastníků. Správně odpověděla a soutěžní pravidla splnila téměř třicítka z vás. 

Pojďte studovat do Pardubic

Nevíte, jakou vysokou školu si vybrat? Chcete získat kvalitní vzdělání a snadné uplatnění na trhu práce? Studujte Dopravní fakultu Jana Pernera Univerzity Pardubice.