Aktuality

Změř si své znalosti ze světa železnice také v červnu

Tentokrát jsme se zaměřili na železniční nej… Hrát můžeš o outdoorovou lahev, která se skvěle hodí třeba na letní cestování vlakem.    

Další úspěšná mise na CDP Přerov

Již potřetí se zapojilo Centrální dispečerské pracoviště (CDP) v Přerově do mezinárodního vzdělávacího studentského projektu ERASMUS+. Akce se uskutečnila na základě spolupráce mezi firmou AGAMOS.CZ a Správou železnic.

Železniční kvíz na měsíc květen

Co si takhle zasoutěžit? Díky našemu kvízu se něco dozvíte a ještě můžete vyhrát zajímavou cenu! Tentokrát hrajeme o batoh.  

Život na železnici s prstem na spoušti

Máte rádi svět železnice a rádi fotíte? Pošlete nám váš nejlepší úlovek a hrajte o zajímavé ceny. Odstartovali jsme již 9. ročník fotosoutěže Správy železnic.

Hledáš práci? Sleduj Facebook ISICu!

Dnes společně s ISICem startujeme další facebookovou kampaň. Díky tomu se můžeš dozvědět více informací třeba o nabídkách pracovních příležitostí a stáží ve Správě železnic a vyhrát cenu.

Železniční kvíz #1

Některé železniční profese jsou notoricky známé, Správa železnic však zaměstnává odborníky, jejichž profese jsou veřejnosti spíše skryty. Připravili jsme pro vás kvíz, ve kterém můžete zjistit, čemu se věnují lidé s logem Správy železnic na své uniformě.