Aktuality

PROJEĎTE SI TO SPOLEČNĚ S NÁMI

Konec roku se nezadržitelně blíží a s ním přichází i bilancování. I proto se 6.12. scházíme s vámi, s veřejností, abychom si společně projeli, jak daleko jsme v přípravě vysokorychlostních tratí letos pokročili a co všechno plánujeme v roce příštím.

Samotný Prezentační den vysokorychlostních tratí pod názvem Příprava výstavby vysokorychlostních tratí v ČR — Shrnutí roku 2023 a plány na rok 2024 se koná ve středu 6. prosince 2023 od 16.00 do 17.30 v Informačním centru Správy železnic Praha hlavní nádraží a je určen všem zájemcům z řad nejširší veřejnosti. Samozřejmě, že počítáme i s účastí novinářů.

Zásadní prezentací vás provede ten nejpovolanější osobně, tedy Ing. Jakub Bazgier, ředitel Stavební správy vysokorychlostních tratí. Dojde na zhodnocení loňského roku ze všech úhlů pohledu. Od stavu rozpracovanosti, přes životní prostředí, až po legislativu a především finance. Stejně tak představíme i naši komunikaci a také konkrétní plány na rok příští.

Součástí setkání bude i závěrečná diskuse.

Pokud se nebudete moci dostavit osobně, slibujeme vám, že pro vás připravíme stručné shrnutí. A to jak na náš web, tak i na sociální sítě.

Sledujte nás a dozvíte se víc.

 

My se nezastavíme. Váš Rychlotým.