Dokumenty a předpisy

Tato stránka slouží ke zveřejňování dokumentů a vnitřních předpisů, podle nichž Správa železnic jedná a rozhoduje, a které jsou chráněny autorským zákonem (viz licenční podmínky). Některé z nich mohou podle právních předpisů ukládat povinnosti i osobám mimo Správu železnic.

Informace o dokumentech nebo vnitřních předpisech, a to jednotlivě nebo po skupinách, se zobrazí po vybrání/zadání příslušných parametrů z/do formuláře pro vyhledávání.

Pro vyhledání jednotlivých slov se zadá do vyhledavače jednotlivá slova bez uvozovek, pro vyhledání fráze v jednotlivých dokumentech a souborech je nutné do formuláře pro vyhledávání použít text umocněný uvozovkami.

Pokud je nalezen nejméně jeden dokument nebo vnitřní předpis, zobrazí se označení jeho řady, číslo (číslo jednací), název, účinnost a oblast. Kliknutím na název si můžete zobrazit jeho další identifikační údaje.

Pokud je dokument nebo vnitřní předpis veřejně přístupný, zobrazí se rovněž ikona s formátem souboru jeho elektronické podoby. Kliknutím na ikonu si můžete zobrazit jeho textové znění nebo si můžete soubor stáhnout a uložit.

Ostatní dokumenty a vnitřní předpisy jsou poskytovány v souladu s právními předpisy na základě podané žádosti (viz Kontakty-ceníky).

Formulář pro vyhledávání


Typ
Vlastník
Řada
Číslo (Číslo jednací)
Celý název dokumentu nebo vnitřního předpisu
Účinnost od
Gestorský útvar
Gestor
Email gestora
Typ dokumentu
Počet vydaných změn
Údaje o vydaných změnách
Souvisící vnitřní předpisy
Formát listinné podoby