Setkání s veřejností

mapa
23.11.2023
Popovice
Nová vysokorychlostní trať byla tématem jednání v Popovicích, kterého se zúčastnili nejen představitelé obce, ale také projektanti a zástupci SŽ, kteří úsek VRT Jižní Morava připravují.
22.11.2023
Popice
Zástupci Správy železnic zavítali do Popic, kde místním obyvatelům představili celkový záměr VRT a aktuální práce na technickém návrhu trati. Do projektu již byly zapracovány požadavky obce, které si tým VRT odvezl z předchozích jednání.
21.11.2023
Kleneč
S obyvateli obce Kleneč poblíž Roudnice nad Labem se zástupci vysokorychlostních tratí potkali 21. listopadu.
08.11.2023
Sobotovice
Nové vysokorychlostní tratě na jižní Moravě byly tématem veřejného setkání v Sobotovicích, kterého se zúčastnila nejen široká veřejnost, ale také tým ze Správy železnic, který připravuje úsek VRT Jižní Morava.
06.11.2023
Žabčice
Tým VRT ze Správy železnic v rámci veřejných setkání s občany opět navštívil jižní Moravu. Tentokrát zavítal do obce Žabčice, kde se prezentace zúčastnili nejen zastupitelé, ale i široká veřejnost.
26.10.2023
Vranovice
Zástupci Správy železnic přijeli do Vranovic za představiteli obce a jejich občany, aby jim představili projekt týkající se vysokorychlostní trati v ČR. Společně se nejvíce věnovali úseku VRT Jižní Morava, který je pro místní obyvatele klíčový.
25.10.2023
Přibice
Tým VRT ze Správy železnic opět vyrazil diskutovat s veřejností, tentokrát do Přibic, kde se společně věnovali připravované vysokorychlostní trati, která se navrhuje v blízkém okolí. Setkání se zúčastnili spolu s obyvateli také představitelé obce.
23.10.2023
Unkovice
Dne 23.10. se sešli obyvatelé Unkovic v sále místního kulturního domu se zástupci Stavební správy vysokorychlostních tratí.
18.10.2023
Vojkovice
Zástupci Správy železnic opět na veřejném setkání. Tentokrát je přivítali obyvatelé obce Vojkovice v místní sokolovně. Úvodní prezentací představil vedoucí realizace staveb Lukáš Tittl všem přítomným projekt VRT v České republice, zejména pak úsek VRT Jižní Morava.
09.10.2023
Holasice
Obyvatelé obce Holasice se sešli s odborníky ze Správy železnic, kteří připravují vysokorychlostní trať v úseku VRT Jižní Morava.