Textové tabule

Textové tabule nejsou součástí základního orientačního a informačního systému v prostoru železniční stanice a zastávky, ale pomáhají k lepší orientaci cestujících a vymezují prostor, ve kterém se může veřejnost pohybovat.

K základním textovým tabulím patří ty, které vyznačují především cesty k náhradní dopravě po dobu výluky. Dále obsahují doplňkové informace pro cestující o možnosti bezpečného pohybu v prostoru železniční stanice nebo zastávky.

Textové tabule, které slouží k informování cestujících o náhradní dopravě, budou vždy zpracovány v oranžové barvě RAL 2009. Informace na těchto tabulích bude zpracována vždy bílým písmem Styrene A bold.

Textové tabule, které jsou určeny pro doplňkové informace pro cestující, jsou vždy zpracovány v podkladové barvě žluté RAL 1003 s modrým písmem Styrene A bold.

V přiložených souborech jsou zpracovány základní podoby těchto cedulí v určených minimálních rozměrech, které se dají upravit podle skutečného požadavku pro zpracování dané velikosti.

Text na těchto tabulích je závazný a neměnný. Možnou úpravu těchto textů je vždy nutné konzultovat se správcem korporátní identity Správy železnic.

Soubory ke stažení

ND bez pikto autobusu.zip (1.7 MB) zip
ND s pikto autobusu.zip (6.3 MB) zip
Nevstupujte do kolejiště.zip (615.8 kB) zip
Pozor_nevstupujte.zip (638.6 kB) zip
Přechod zakázán.zip (602.2 kB) zip