Aktuality

O technický workshop je obrovský zájem

O projektu, který je určen vysokoškolákům v posledním ročníku, se na školách dobře ví. Studenti jej vnímají jako možnost nastartovat skvělou kariéru.

Třetí technický workshop Správy železnic se bude konat na konci listopadu a už nyní se hlásí zájemci. Kapacita akce je ale omezená. Důvod? Chceme zachovat výjimečnost projektu, na který navazuje speciální program tříměsíční placené stáže pro osm vybraných studentů.

Stážisti se během krátké doby seznámí se špičkami v oboru železnice. Získají cenné kontakty a informace pro svou další kariéru. Kromě toho se dostanou na zajímavá pracoviště, na která se veřejnost nemá běžně šanci podívat, proniknou do podnikové kultury a připraví se na práci ve Správě železnic. Po nástupu na plný úvazek jim to nejen otevírá dveře k příležitostem, ale také usnadňuje adaptaci na pracovní prostředí.

Hlavní postavou programu je mentor, který stážistovi přiděluji roli v týmu, je osobním průvodcem organizací, podílí se na měsíčním hodnocení a seznamuje jej s veškerými činnostmi a profesemi na železnici.

Máš zájem zúčastnit se letošního technického workshopu?

Napiš nám na studenti@spravazeleznic.cz a zaregistruj se.