Přejít k obsahu

Jízdní řád

Správa železnic je tvůrcem jízdních řádů na železnici ČR. Níže naleznete tabulky jízdních řádů ke stažení v elektronické podobě ve formátu PDF.

Správa železnic nevyřizuje připomínky a podněty veřejnosti k jízdnímu řádu. Pro uplatnění připomínek a podnětů je třeba oslovit přímo dopravce příslušného vlaku, kontakty najdete zde.

Vzhledem k různým opatřením nemusí traťové jízdní řády odpovídat skutečnosti. O jízdě konkrétního vlaku se předem přesvědčte v naší aplikaci Najdi spoj.

Tabulky jízdních řádů pro jednotlivé tratě:

Číslo tratě Traťový úsek
001 Praha – Česká Třebová – Přerov – Bohumín (dálková doprava) (do 8.6.2024)
001 Praha – Česká Třebová – Přerov – Bohumín (dálková doprava) (od 9.6.2024)
002 (Praha –) Česká Třebová – Brno – Kúty (dálková doprava)
010 Kolín – Česká Třebová (regionální doprava) 
011 Praha – Kolín (regionální doprava) 
012 Pečky – Bečváry, Bošice – Kouřim
014 Kolín – Ledečko (do 2.6.2024)
014 Kolín – Ledečko (od 3.6.2024)
015 Přelouč – Heřmanův Městec 
016 Holice – Chrudim (do 8.6.2024)
016 Holice – Chrudim (od 9.6.2024)
017 Česká Třebová – Dzbel (do 8.6.2024)
017 Česká Třebová – Dzbel (od 9.6.2024)
018 Choceň – Litomyšl (do 8.6.2024)
018 Choceň – Litomyšl (od 9.6.2024)
020 (Praha -) Velký Osek – Hradec Králové
021 Hradec Králové – Letohrad, Častolovice – Solnice (do 8.6.2024) 
021 Hradec Králové – Letohrad, Častolovice – Solnice (od 9.6.2024)
023 Doudleby nad Orlicí – Rokytnice v Orlických horách 
024 Ústí nad Orlicí – Mlýnický Dvůr, Dolní Lipka – Hanušovice (do 8.6.2024) 
024 Ústí nad Orlicí – Mlýnický Dvůr, Dolní Lipka – Hanušovice (od 9.6.2024)
025 Lichkov – Wroclaw
026 Choceň – Náchod, Opočno pod Orlickými horami – Dobruška 
027 Starkoč – Broumov (do 8.6.2024)
027 Starkoč – Broumov (od 9.6.2024)
028 Chlumec nad Cidlinou – Křinec
030 (Hradec Králové - ) Jaroměř – Liberec
031 Pardubice – Hradec Králové – Jaroměř (do 8.6.2024) 
031 Pardubice – Hradec Králové – Jaroměř (od 9.6.2024)
032 (Hradec Králové - ) Jaroměř – Svoboda nad Úpou (do 8.6.2024)
032 (Hradec Králové - ) Jaroměř – Svoboda nad Úpou (od 9.6.2024)
034 Smržovka – Josefův Důl
035 Železný Brod – Tanvald
036 Liberec – Harrachov – Szklarska Poręba Górna 
037 Liberec – Jindřichovice pod Smrkem, Frýdlant v Čechách – Zawidów
038 Raspenava – Bílý Potok pod Smrkem
040 Chlumec nad Cidlinou – Trutnov
041 Hradec Králové – Jičín – Turnov 
042 Martinice v Krkonoších – Rokytnice nad Jizerou
043 Trutnov – Lubawka (do 8.6.2024)
043 Trutnov – Lubawka (od 9.6.2024)
044 Kunčice nad Labem – Vrchlabí
046 Lomnice nad Popelkou – Stará Paka 
047 Trutnov – Teplice nad Metují
060 Poříčany – Nymburk
061 Nymburk – Jičín
062 Nymburk – Mladá Boleslav
063 Bakov nad Jizerou – Dolní Bousov
064 Mladá Boleslav – Lomnice nad Popelkou
070 (Praha - ) Praha-Čakovice – Turnov 
071 Praha  – Praha-Čakovice 
072 Ústí nad Labem – Lysá nad Labem 
073 Ústí nad Labem – Děčín
074 Čelákovice – Neratovice
076 Mělník – Mladá Boleslav
080 Mladá Boleslav – Jedlová (- Rumburk)
081 Děčín – Benešov nad Ploučnicí – Rumburk
082 Česká Kamenice – Kamenický Šenov
083 Děčín – Bad Schandau – Dolní Poustevna – Rumburk 
084 Rumburk – Panský – Mikulášovice, Rumburk – Krásná Lípa – Panský
085 Rybniště – Varnsdorf
086 Liberec – Česká Lípa – Benešov nad Ploučnicí (- Děčín)
087 (Lovosice - ) Litomeřice horní nádraží – Česká Lípa 
089 Liberec – Zittau – Varnsdorf – Seifhennersdorf
090 (Praha -) Kralupy nad Vltavou – Ústí nad Labem (- Děčín) 
091 Praha-Hostivař – Kralupy nad Vltavou
092 Neratovice – Kralupy nad Vltavou
093 Kralupy nad Vltavou – Kladno
094 Vraňany – Lužec nad Vltavou
095 Vraňany – Zlonice 
096 Roudnice nad Labem – Libochovice 
097 Lovosice – Teplice v Čechách 
110 Kralupy nad Vltavou – Louny
111 Kralupy nad Vltavou – Velvary 
113 (Litoměřice - ) Lovosice – Most
114 (Ústí nad Labem hl.n. - ) Litomeřice horní nádraží – Postoloprty (- Žatec/Most) 
120 Praha – Kladno – Rakovník
121 Hostivice – Podlešín
122 Praha – Hostivice – Rudná u Prahy 
123 Most – Žatec západ
124 Lužná u Rakovníka – Jirkov
125 (Lužná u Rakovníka -) Krupá – Kolešovice
126 Most – Rakovník 
130 Děčín – Kadaň předměstí
131 Ústí nad Labem – Úpořiny – Most 
132 Děčín – Jeníkov-Oldřichov
134 (Ústí nad Labem -) Teplice v Čechách – Litvínov
135 Most – Moldava v Krušných horách 
137 Chomutov – Cranzahl 
140 Chomutov – Karlovy Vary – Cheb 
141 Karlovy Vary – Merklín
142 Karlovy Vary dolní nádraží – Johanngeorgenstadt
144 Nová Role – Loket předměstí
145 Sokolov – Kraslice – Zwotental
146 Cheb – Luby u Chebu
147 Cheb – Bad Brambach
148 Cheb – Hranice v Čechách, Aš – Selb-Plößberg
149 Karlovy Vary dolní nádraží– Mariánské Lázně, Krásný Jez – Horní Slavkov-Kounice
160 Plzeň – Žatec (- Most)
161 Rakovník – Bečov nad Teplou
162 Rakovník – Kralovice u Rakovníka 
164 Kadaň – Vilémov u Kadaně – Kadaňský Rohozec / Podbořany
170 (Praha -) Beroun – Plzeň – Klatovy 
171 Praha – Beroun (regionální doprava) 
172 Zadní Třebaň – Lochovice 
173 Praha – Rudná u Prahy – Beroun 
174 Beroun – Rakovník 
175 Rokycany – Nezvěstice
176 Plzeň – Radnice
177 Plzeň – Bezdružice
178 (Praha - ) Plzeň – Cheb 
179 Cheb – Schirnding
180 (Praha - ) Plzeň – Domažlice – Furth im Wald 
181 Nýřany – Heřmanova Huť
182 Staňkov – Poběžovice
183 Klatovy – Železná Ruda-Alžbětín 
184 Domažlice – Planá u Mariánských Lázní
185 Horažďovice předměstí – Domažlice 
186 Svojšín – Bor
190 České Budějovice – Strakonice ( - Plzeň) 
191 Plzeň – Strakonice ( - České Budějovice)
192 Nepomuk – Blatná 
193 Netolice – Týn nad Vltavou 
194 České Budějovice – Černý Kříž 
195 Rybník – Lipno nad Vltavou 
196 České Budějovice – Summerau 
197 Číčenice – Nové Údolí
198 Strakonice – Volary
199 České Budějovice – Gmünd 
200 (Praha -) Beroun – Protivín (- České Budějovice) 
201 Tábor – Ražice ( - Strakonice) 
202 Tábor – Bechyně 
203 Březnice – Strakonice 
204 Březnice – Rožmitál pod Třemšínem
210 Praha – Vrané nad Vltavou – Čerčany, Vrané nad Vltavou – Dobříš 
212 Čerčany – Světlá nad Sázavou (do 2.6.2024)
212 Čerčany – Světlá nad Sázavou (od 3.6.2024)
220 Olbramovice – České Budějovice
221 Praha – Benešov u Prahy (regionální doprava)
222 Benešov u Prahy – Trhový Štěpánov 
223 Benešov u Prahy – Sedlčany 
224 Tábor – Horní Cerekev ( - Jihlava)
225 Havlíčkův Brod – Veselí nad Lužnicí (- České Budějovice) (do 8.6.2024)
225 Havlíčkův Brod – Veselí nad Lužnicí (- České Budějovice) (od 9.6.2024)
226 Veselí nad Lužnicí – České Velenice 
227 (Havlíčkův Brod -) Kostelec u Jihlavy – Slavonice (do 8.6.2024)
227 (Havlíčkův Brod -) Kostelec u Jihlavy – Slavonice (od 9.6.2024)
230 (Praha-) Kolín – Havlíčkův Brod 
231 (Praha - ) Lysá nad Labem – Kolín 
232 Praha – Lysá nad Labem – Milovice
233 Čelákovice – Mochov
235 Kutná Hora – Zruč nad Sázavou
236 Čáslav – Třemošnice
237 Havlíčkův Brod – Humpolec
238 Pardubice – Havlíčkův Brod (do 8.6.2024)
238 Pardubice – Havlíčkův Brod (od 9.6.2024)
240 Brno – Jihlava (do 8.6.2024)
240 Brno – Jihlava (od 9.6.2024)
241 Znojmo – Okříšky (- Jihlava)
243 Moravské Budějovice - Jemnice 
244 Brno – Hrušovany nad Jevišovkou – Šanov, Moravské Bránice – Ivančice 
246 Břeclav – Znojmo
248 Znojmo – Retz (-Wien) 
250 (Praha - ) Havlíčkův Brod – Tišnov (- Brno) 
251 Tišnov – Brno – Hustopeče u Brna, Hrušovany u Brna – Židlochovice 
252 (Brno -) Šakvice – Kúty 
253 Břeclav – Lednice (do 8.6.2024)
253 Břeclav – Lednice (od 9.6.2024)
255 Hodonín – Zaječí (do 8.6.2024)
255 Hodonín – Zaječí (od 9.6.2024)
256 Žďár nad Sázavou – Nové Město na Moravě – Tišnov
257 Křižanov – Studenec
260 Česká Třebová – Křenovice horní n. (do 8.6.2024)
260 Česká Třebová – Křenovice horní n. (od 9.6.2024)
261 Svitavy – Žďárec u Skutče (do 8.6.2024)
261 Svitavy – Žďárec u Skutče (od 9.6.2024)
262 Skalice nad Svitavou – Velké Opatovice 
270 Česká Třebová – Přerov, Rudoltice v Čechách – Lanškroun (do 8.6.2024)
270 Česká Třebová – Přerov, Rudoltice v Čechách – Lanškroun (od 9.6.2024)
271 (Olomouc - ) Přerov – Bohumín, Mošnov, Ostrava Airport – Studénka (do 8.6.2024)
271 (Olomouc - ) Přerov – Bohumín, Mošnov, Ostrava Airport – Studénka (od 9.6.2024)
272 Bohumín – Chalupki – Katovice – Warszawa – Hel, Chalupki – Wroclaw, Bohumín – Zebrzydowice – Katowice,   Katowice – Kraków – Przemysl (do 8.6.2024)
272 Bohumín – Chalupki – Katovice – Warszawa – Hel, Chalupki – Wroclaw, Bohumín – Zebrzydowice – Katowice,   Katowice – Kraków – Przemysl (od 9.6.2024)
276 Suchdol nad Odrou – Budišov nad Budišovkou 
277 Suchdol nad Odrou – Fulnek
278 Suchdol nad Odrou – Nový Jičín
279 Studénka – Bílovec 
280 Hranice na Moravě – Střelná (- Púchov), Horní Lideč – Bylnice (do 8.6.2024)
280 Hranice na Moravě – Střelná (- Púchov), Horní Lideč – Bylnice (od 9.6.2024)
281 Valašské Meziříčí – Rožnov pod Radhoštěm (do 8.6.2024)
281 Valašské Meziříčí – Rožnov pod Radhoštěm (od 9.6.2024)
282 Vsetín – Velké Karlovice
290 Olomouc – Šumperk (do 8.6.2024)
290 Olomouc – Šumperk (od 9.6.2024)
291 (Olomouc - ) Zábřeh na Moravě – Kouty nad Desnou,  Petrov nad Desnou – Sobotín (do 8.6.2024)
291 (Olomouc - ) Zábřeh na Moravě – Kouty nad Desnou,  Petrov nad Desnou – Sobotín (od 9.6.2024)
292 (Zábřeh na Moravě - ) Šumperk – Krnov 
294 Hanušovice – Staré Město pod Sněžníkem 
295 Lipová Lázně – Javorník ve Slezsku
297 Mikulovice – Zlaté Hory 
298 Třemešná ve Slezsku – Osoblaha 
300 Brno – Přerov (- Bohumín) (do 8.6.2024)
300 Brno – Přerov (- Bohumín) (od 9.6.2024)
301 (Brno - ) Nezamyslice – Olomouc (do 8.6.2024)
301 (Brno - ) Nezamyslice – Olomouc (od 9.6.2024)
303 Kojetín – Valašské Meziříčí (do 8.6.2024)
303 Kojetín – Valašské Meziříčí (od 9.6.2024)
304 (Kroměříž/Chropyně -) Kojetín –Tovačov
305 Kroměříž – Zborovice (do 8.6.2024)
305 Kroměříž – Zborovice (od 9.6.2024)
306 Prostějov – Dzbel (do 8.6.2024)
306 Prostějov – Dzbel (od 9.6.2024)
307 Prostějov – Červenka 
308 Litovel předměstí – Mladeč
309 Olomouc – Drahanovice (do 8.6.2024)
309 Olomouc – Drahanovice (od 9.6.2024)
310 Olomouc – Opava, Rýmařov – Valšov (do 8.6.2024)
310 Olomouc – Opava, Rýmařov – Valšov (od 9.6.2024)
312 Bruntál – Malá Morávka
313 Milotice nad Opavou – Vrbno pod Pradědem
314 Opava - Svobodné Heřmanice
315 Opava – Hradec nad Moravicí 
317 Opava – Hlučín, Kravaře ve Slezsku – Chuchelná
320 Ostrava – Bohumín – Čadca, Dětmarovice – Petrovice u Karviné (do 8.6.2024)
320 Ostrava – Bohumín – Čadca, Dětmarovice – Petrovice u Karviné (od 9.6.2024)
321 Opava – Ostrava – Havířov – Český Těšín, Ostrava-Svinov – Ostrava-Kunčice (do 8.6.2024)
321 Opava – Ostrava – Havířov – Český Těšín, Ostrava-Svinov – Ostrava-Kunčice (od 9.6.2024)
322 Cieszyn – Český Těšín – Frýdek-Místek 
323 Ostrava – Valašské Meziříčí, Frýdlant nad Ostravicí – Ostravice (do 8.6.2024)
323 Ostrava – Valašské Meziříčí, Frýdlant nad Ostravicí – Ostravice (od 9.6.2024)
325 Studénka – Veřovice 
330 Přerov – Břeclav (do 8.6.2024)
330 Přerov – Břeclav (od 9.6.2024)
331 Otrokovice – Vizovice (do 8.6.2024)
331 Otrokovice – Vizovice (od 9.6.2024)
340 Brno – Uherské Hradiště 
341 Staré Město u Uherského Hradiště – Vlárský průsmyk, Újezdec u Luhačovic – Luhačovice (do 8.6.2024)
341 Staré Město u Uherského Hradiště – Vlárský průsmyk, Újezdec u Luhačovic – Luhačovice (od 9.6.2024)
342 Bzenec – Moravský Písek
343 Hodonín – Vrbovce